Iğdır Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ASİMDER’den Ukrayna Bakan Yardımcısı Bodnar’a teşekkür

ASİMDER’DEN UKRAYNA BAKAN YARDIMCISI BODNAR’A TEŞEKKÜR

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ASİMDER’den Ukrayna Bakan Yardımcısı Bodnar’a teşekkür
199 views
08 Ağustos 2020 - 10:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey, 23 Nisan tarihinde Ukrayna Parlamentosunun milletvekillerine sözde Ermeni soykırımı anısına düzenlenen etkinliklere katılmama ve Ermeni Soykırım ifadesini dile getirmeme çağrısında bulunan Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Vasili Bodnar’a teşekkür etti.

Ermenilerin ne kadar yalanlarıyla yaşanmış tarihi çarpıtsalar da Bodnar gibi dürüst insanların hep gerçeklerin yanında olacağını söyleyen ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey, “Rusya arkasına alan Ermeni diasporası Kafkas ülkelerinde hem baskı hem de terör estirmektedirler. Ermeniler (Haylar) dünya tarihinde var oldukları müddetçe Avrupa’nın ve Rusya’nın hep maşaları olmuşlardır. Kendilerini maşa olarak kullandırılmaktan zevk alan Ermeniler, Rusya’nın Gürcistan, Ukrayna ve Azerbaycan ile sıkıntılı savaş günlerinde bile Ermenileri hep ön saflarda kullanmışlardır. Ukrayna Parlamentosunda bile Ermeni diasporası siyasi baskı kurarak sözde Ermeni soykırımı hakkında sözde 24 Nisan yıldönümünde konuşmalar yaptırmak ve etkinliklere Ukrayna Parlamentosu milletvekilleri ile Bakanlarının katılmasını talep etmişlerdir. Ancak Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Vasili Bodnar karşı gelerek hatta bu yapılacak etkinliklere katılmalarını istememiştir. Bu tarihin gerçek yaşanmasının yok sayılmasına ve uyduruk bir sözde soykırım tarihi yaratılmasının karşısında onurlu dik duran Ukrayna Dıişleri Bakan Yardımcısı Vasili Bodnar’a ASİMDER Genel Merkezi ve şahsım adına teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.